
Настінні кухонні витяжки Minola

Кухня не є повноцінним функціональним простором, якщо в ній немає витяжки. Навіть якщо площа приміщення замала, існують сотні моделей, кожна з яких компактно й ергономічно впишеться в доволі тісний інтер’єр і ефективно виконуватиме завдання, для яких була створена. Мова про настінні кухонні витяжки від виробника Minola.
Настінні кухонні витяжки — чисте повітря та стильний вигляд вашої кухні!
Сьогодні асортимент настінних кухонних витяжок вразить найвибагливішого споживача. Minola пропонує кілька типів витяжок, монтаж яких — настінний. Це декоративні кухонні витяжки, купольні кухонні витяжки, Т-подібні кухонні витяжки та плоскі кухонні витяжки.
Своєю чергою вони відрізняються за дизайном і набором функцій. Але зрештою кожен добере для своєї кухні саме той пристрій, який ідеально впишеться в загальний інтер’єр, і працюватиме для того, щоб у приміщенні завжди було чисте повітря, наскільки би інтенсивно ви не куховарили.
Усі згадані типи настінних витяжок працюють у двох режимах очищення повітря: відведення та рециркуляції. Щоб витяжка працювала в режимі відведення, маєте забезпечити монтаж вентиляційної системи. А можливо, вона вже є. У режимі відведення всмоктане над варильною поверхнею повітря проходить через алюмінієвий багатошаровий жироуловлювальний фільтр і виводиться вентиляційною системою назовні. Якщо витяжка працює в режимі рециркуляції, повітря проходить очищення завдяки вугільному фільтру та повертається назад у кухню.
У першому випадку алюмінієвий фільтр вимагатиме періодичного очищення за допомогою спеціальних мийних засобів. У другому — вугільні фільтри час від часу, залежно від того, наскільки інтенсивно ви куховаритимете, доведеться замінювати на нові. На практиці нічого складного, усі інструкції є в документації, яку виробник надає до кожної витяжки.
Щоб визначитися, який саме тип настінної витяжки купити, зважайте на такі нюанси, як висота стелі кухні, площа приміщення, особливості інтер’єру. Очевидно, що купольні витяжки для типової малогабаритної панельки — не найкращий варіант. У цьому випадку оптимальним вибором буде плоска чи декоративна настінна витяжка. Плоску витяжку можна встановити в шафу так, що пристрій майже не буде помітно, якщо для вас це важливо. А декоративні витяжки Minola виготовляє із загартованого скла, оздоблює LED світильниками, і скромна за площею кухня набуває стильного вигляду.
Обирайте настінну витяжку — ефективне очищення повітря та сучасний дизайн!
Усі настінні витяжки Minola оснащені двигунами, що працюють у трьох швидкостях і забезпечують високу продуктивність очищення повітря. Залежно від моделі продуктивність становить від 450 до 1100 м³/год. У випадку 1100 м³/год — вельми достойний показник, який свідчить про те, що витяжка ефективно видаляє забруднення повітря навіть у великих кухнях.
Дизайнери настінних витяжок Minola розробляють пристрої так, щоб їх виготовили із високоякісних матеріалів. Купольні, плоскі та Т-подібні кухонні витяжки виготовляють із нержавіючої сталі або міцного фарбованого металу, оздоблюють декоративними панелями із загартованого скла та LED світильниками. Різноманітність кольорів і форм дозволить обрати таку модель, щоб вона стала стильним акцентом кухні. Декоративні витяжки виготовляють із загартованого термостійкого скла, теж оздоблюють LED світильниками. Усі матеріали витримують вплив високих температур, механічні навантаження. За будь-якою з цих витяжок легко доглядати, якщо раптом забруднили її під час приготування їжі.
Купуйте настінну кухонну витяжку — тиша, потужність і комфорт для вашого дому!
Про яку би техніку не йшла мова, Minola на перше місце ставить комфорт користувачів. Кухонні витяжки не є винятком. Однією з характеристик комфортної експлуатації настінних витяжок є рівень шуму. Чим тихіше працює витяжка, тим менше вона відволікає від спілкування чи відпочинку, відтак тим менше ви втомитеся, стоячи біля плити.
Залежно від моделі рівень шуму становить від 47 до 67 дБ. Це оптимальний показник для побутових витяжок.
Настінні кухонні витяжки Minola мають просте та інтуїтивно зрозуміле управління. Це або механічна панель керування, або сенсорна, яка ще більше підкреслює сучасний стиль пристрою. У плані функціональності немає значення, якою панеллю обладнана витяжка, — налаштувати швидкість роботи пристрою чи увімкнути за потреби LED освітлення легко і за допомогою кнопок, і за допомогою сенсорів.
Перш ніж купити настінну кухонну витяжку, зважте на те, що її ширина має дорівнювати ширині плити чи варильної поверхні. Якщо ширина витяжки більша за ширину варильної поверхні, це ще краще, адже витяжка максимально ефективно всмоктуватиме випари, дим, кіптяву, відтак повітря в кухні залишатиметься свіжим, а атмосфера в цілому — комфортною.